08.02.2026
Ennakkotilaa VIVE-tennarit

Fanit saivat äänestää tennarivaihtoehtoja ja suosituimmaksi nousi kokonaan tummansininen VIVE-tennari.
Tilaa nyt tyylikkäät VIVE-tennarit ennakkoon ja ole mukana varmistamassa, että nämä saadaan fanituotevalikoimaan. Mikäli ennakkotilauksia tulee vähintään 100, tennarit tulevat myyntiin. Tennarista on sovitussarja Vimpelin Vedon toimistolla. Kenkä on aavistuksen isoa mitoitusta, eli varaudu valitsemaan yhtä kokoa pienempi, mitä tavanomaisesti käytät.
ENNAKKOTILAA TÄSTÄ LINKISTÄ
Ennakkotilauslomake
Nämä kestävät ja tyylikkäät tennarit on valmistettu Action Leather -materiaalista, jonka pinnassa on ohut, suojaava pinnoite. Materiaali on helppo pitää puhtaana eikä vaadi erillisiä hoitotoimenpiteitä, kevyt pyyhintä riittää. Kengät tuntuvat jalassa mukavilta ja soveltuvat hyvin niin päivittäiseen käyttöön kuin pesiskatsomoon!
Pohja on pitävä, niin sanottu TPR-pohja (termoplastinen kumi), joka takaa pitävän askelluksen kosteammallakin kelillä. Kenkä on kuitenkin kevyt jalassa.
Hinta: 109 €
Koot: 33–48